Afbeelding 1 van 3



Galerij
Afbeelding 1 van 3



Hebt u iets om te verkopen?
World War II Collection DVD 4 Films: Thin Red Line, Tora, Patton, Longest Day
US $19,99
OngeveerEUR 17,17
of Beste voorstel
Objectstaat:
Nieuw
Een object dat niet is geopend of niet uit de verpakking van de fabrikant is gehaald (indien van toepassing). Het object is nog in de oorspronkelijke krimpfolie verpakt (indien van toepassing). Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $4,47 (ongeveer EUR 3,84) USPS Media MailTM.
Bevindt zich in: Louisville, Kentucky, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen do, 14 aug en ma, 18 aug tot 94104
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:406018422517
Specificaties
- Objectstaat
- Pays de production
- France
- Video Format
- NTSC
- Case Type
- Cardboard Sleeve
- UPC
- 024543005452
- MPN
- CO304
- Studio
- 20th Century Fox
- Edition
- 4-Disc Set
- Type
- Movie
- Format
- DVD
- Region Code
- DVD: 1 (US, Canada...)
- Language
- English
- Genre
- Action & Adventure
- Country/Region of Manufacture
- United States
- Movie/TV Title
- Does not apply
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
bena_5049
100% positieve feedback•115 objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (45)
- g***4 (324)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopJacket is in good condition.
- m***n (2289)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopFast shipping. As described. Great value. A+++ Thanks.
- i***l (11)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopCame well packaged with quick shipping. Expensive for the camera BUT it was in near perfect condition and actually had the very hard to fine proprietary data cables, so I thought it was worth the price. Would buy from them again in the future :)