Hebt u iets om te verkopen?

Digital Check CheXpress Replacement Back Flap for CX30

Emerson's Basement
(2168)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $12,99
OngeveerEUR 11,09
Objectstaat:
Tweedehands
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
US $5,39 (ongeveer EUR 4,60) USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Newberg, Oregon, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen wo, 2 jul en ma, 7 jul tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:405804551272
Laatst bijgewerkt op 17 mei 2025 23:02:22 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands: Een object dat eerder al gebruikt werd. Het object kan tekens van slijtage vertonen ...
Brand
Digital Check
Series
CheXpress
Custom Bundle
No
Model
CheXpress CX30
Connectivity
USB
MPN
Does Not Apply
Modified Item
No
Printer Endorsing
Back Only
UPC
Does not apply

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

Emerson's Basement

99,7% positieve feedback6,5K objecten verkocht

Lid geworden op nov 2018
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Thank you for viewing my listings. I hope that you find something that interests you. Please feel free to reach out to me with any questions or concerns about any item I am selling.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
4.9
Redelijke verzendkosten
4.8
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (1.853)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief