Hebt u iets om te verkopen?

Audiocodes ATP1610B/480/16Span + rear panel RTM/2TELCO/2RJ45 - TESTED

2nd-02
(0)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
EUR 550,00
Objectstaat:
Tweedehands
Verzendkosten:
EUR 40,00 Livraison securise.
Bevindt zich in: Uccle, België
Levering:
Geschatte levering tussen di, 26 aug en vr, 5 sep tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:393443992350

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands: Een object dat eerder al gebruikt werd. Het object kan tekens van slijtage vertonen ...
Marque
AudioCodes
Interface
SCSI-3, Ethernet (RJ-45)
Caractéristiques
480 DSP
Garantie fabricant
Aucun
Pays de fabrication
Israël
Type
VoIP/E1 cPCI H110 board
Offre groupée personnalisée
Non
Modèle
ATP1610B/480/16Span

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

2nd-02

1 object verkocht

Lid geworden op aug 2020
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Feedback verkoper

Nog geen feedback