Hebt u iets om te verkopen?

Hemani Castor oil Natural Halal 30ml Original زيت خروع

shathastores
(20)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $13,99
OngeveerEUR 11,99
Objectstaat:
Nieuw
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
Gratis Economy Shipping from outside US.
Bevindt zich in: Amman, Jordanië
Levering:
Geschatte levering tussen di, 2 sep en do, 18 sep tot 94104
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:388210521373

Specificaties

Objectstaat
Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object. Voor de volledige gegevens ...
Brand
Hemani
Type
Essential Oil
Volume
30 ml
For
Body Care

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

shathastores

100% positieve feedback77 objecten verkocht

Lid geworden op jun 2024
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Feedback verkoper (14)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief
  • s***2 (41)- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen 6 maanden
    Geverifieerde aankoop
    I would recommend buying from this seller. He communicated with me regarding my package and considering it was delivered via the other side of the world! My item still arrived to me before its delivery due date. V.good seller
  • o***7 (10)- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen 6 maanden
    Geverifieerde aankoop
    Best item
  • 9***5 (124)- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen 6 maanden
    Geverifieerde aankoop
    Beautiful .