Afbeelding 1 van 3



Galerij
Afbeelding 1 van 3



Hebt u iets om te verkopen?
Panduit PSL-DCPLE Standard Lock-In Devices Red PSLDCPLE RJ45 Plug Device
US $42,00
OngeveerEUR 35,77
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object in de originele verpakking (indien van toepassing). De verpakking moet dezelfde zijn als degene die u kunt vinden in de winkel, tenzij het object werd verpakt door de fabrikant in een verpakking die niet bestemd is voor kleinhandel, zoals een onbedrukte doos of plastic zak. Voor de volledige gegevens bekijkt u de aanbieding van de verkoper.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Gratis USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Harrisonville, Missouri, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen wo, 8 okt en di, 14 okt tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:376301005328
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- Panduit
- Model
- PSL-DCPLE
- MPN
- psl-dcple
- UPC
- 613056759220
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
IBUYATVS
100% positieve feedback•31K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Populaire rubrieken in deze winkel
Feedback verkoper (16.201)
- Évaluations automatiques eBay- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandCommande livrée dans les délais et sans problème
- Évaluations automatiques eBay- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandCommande livrée dans les délais et sans problème
- Évaluations automatiques eBay- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandCommande livrée dans les délais et sans problème