Afbeelding 1 van 2


Galerij
Afbeelding 1 van 2


Benzinfilter Performance Custom Chrom High Flow Filter US Car Hot Rod Boot Auto
EUR 12,95
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object in de originele verpakking (indien van toepassing). De verpakking moet dezelfde zijn als degene die u kunt vinden in de winkel, tenzij het object werd verpakt door de fabrikant in een verpakking die niet bestemd is voor kleinhandel, zoals een onbedrukte doos of plastic zak. Voor de volledige gegevens bekijkt u de aanbieding van de verkoper.
4 beschikbaar169 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
EUR 16,95 Economy Int'l Versand.
Bevindt zich in: Obertaufkirchen, Duitsland
Levering:
Geschatte levering tussen ma, 7 jul en wo, 16 jul tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:360422749612
Specificaties
- Objectstaat
- Produktgruppe
- Motorteile
- Oberflächenbeschaffenheit
- Chrom
- Artikelnummer
- www-wtmt-de
- Gewährleistung
- Ja
- Herstellernummer
- www-wtmt-de 182630
- Hersteller
- WTMT GmbH (Original OE)
- Einbauposition
- Links, Oben, Rechts, Unten, Vorne
- Kraftradtyp
- Offroad Motorrad, Reiseenduro, Straßenmotorrad
- Farbe
- Chrom
- Motorradmarke:
- Harley-Davidson Honda Suzuki BMW Universal
- EAN
- 4251316200097
- Marke
- WTMT GmbH (Original OE)
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: DE 198525614
Ik verstrek facturen waarop ik de btw afzonderlijk vermeld.
BRN: HRB32928
Aanvullende informatie:
Gesetzliche Anbieterkennung: WTMT GmbH Oberrimbach 1 84419 Obertaufkirchen Deutschland Telefon: 08082-2718808 E-Mail: info@wtmt.de USt-IdNr.: DE198525614 Alternative Streitbeilegung: Die Europäische Kommission stellt eine Plattform für die außergerichtliche Online-Streitbeilegung (OS-Plattform) bereit, aufrufbar unter https://ec.europa.eu/odr
Informatie over veiligheid en toegankelijkheid
Over deze verkoper
WTMT-de
99,8% positieve feedback•285K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (137.180)
Dit object (9)
Alle objecten (137.180)
- 3***v (1239)- Feedback gegeven door koper.Vorig jaarGeverifieerde aankoopAlles ok
- i***k (406)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopAlles super, gerne wieder
- h***_ (330)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopAlles tip to guter Filter Danke
- b***b (1344)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopAlles top! Vielen Dank
- o***r (285)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopAlles wie beschrieben .... gerne wieder
- o***m (1054)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopAlles wie beschrieben