Hebt u iets om te verkopen?

Imprimante 3d Creabot f430 sur Raspberry Pi et Octoprint

clamer_6157
(4)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
EUR 500,00
Objectstaat:
Tweedehands
Verzendkosten:
Verzendt mogelijk niet naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: Beyne-Heusay, België
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:356966609959

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands: Een object dat eerder al gebruikt werd. Het object kan tekens van slijtage vertonen ...
Technologie 3D
FDM
Marque
Creabot F430
Format d'impression maximum
400 x 300 x 300 mm
Pays de fabrication
Chine
Quantité unitaire
1
Modèle
F430
Caractéristiques
Épaisseur des couches réglable, Paneau de contrôle intégré, Plateau chauffante, Plateau inclus, Vitesse d'impression réglable
Interface
Rasberry

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

clamer_6157

100% positieve feedback

Lid geworden op feb 2024
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Feedback verkoper

Nog geen feedback