Afbeelding 1 van 1

Galerij
Afbeelding 1 van 1

Hebt u iets om te verkopen?
Tamara de Lempicka By Alain Blondel, Ingried Brugger
US $20,32
OngeveerEUR 17,36
Objectstaat:
Heel goed
Een boek dat er niet als nieuw uitziet en is gelezen, maar zich in uitstekende staat bevindt. De kaft is niet zichtbaar beschadigd en het eventuele stofomslag zit nog om de harde kaft heen. Er ontbreken geen bladzijden en er zijn geen bladzijden beschadigd. Er is geen tekst onderstreept of gemarkeerd en er is niet in de kantlijn geschreven. Er kunnen zeer minimale identificatiemerken aan de binnenzijde van de kaft zijn aangebracht. De slijtage is zeer minimaal. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Gratis USPS Media MailTM.
Bevindt zich in: MD, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen di, 19 aug en ma, 25 aug tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:335929268058
Specificaties
- Objectstaat
- Title
- Tamara de Lempicka
- ISBN
- 9781903973424
Over dit product
Product Identifiers
Publisher
Royal Academy of Arts
ISBN-10
1903973422
ISBN-13
9781903973424
eBay Product ID (ePID)
30475090
Product Key Features
Book Title
Tamara De Lempicka: Art Deco Icon
Number of Pages
142 Pages
Language
English
Publication Year
2004
Topic
European
Genre
Art
Format
Hardcover
Dimensions
Item Height
0.8 in
Item Weight
39.9 Oz
Item Length
11.7 in
Item Width
8.9 in
Additional Product Features
Intended Audience
Trade
Dewey Edition
22
Grade From
Eighth Grade
Dewey Decimal
759.3/8
Grade To
College Graduate Student
Synopsis
This catalogue is published to accompany the first exhibition in Britain dedicated to the work of Art Deco painter, Tamara de Lempicka (1898-1980), held at London's Royal Academy of Arts in 2004. Focusing on de Lempicka's most productive years, between 1922 and 1935, the text features 60-plus color plates--mostly striking portraits of Parisian writ
Text by
Blondel, Alain
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: GB 724498118
CRN: 03800600
Informatie over veiligheid en toegankelijkheid
Over deze verkoper
Awesomebooksusa
97,9% positieve feedback•1,4M objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Populaire rubrieken in deze winkel
Feedback verkoper (545.169)
Dit object (1)
Alle objecten (545.169)
- l***t (958)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopSATISFIED!
- c***r (58)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopGreat product, ultra fast shipping, Nice price!
- s***s (16)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopas described, fast ship, exceptionally well packaged
- e***c (1248)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopLIGHTNING FAST SHIPPING GREAT PRODUCT WILL BUY FROM AGAIN A+++++