Afbeelding 1 van 13













Galerij
Afbeelding 1 van 13













Hebt u iets om te verkopen?
1998 Paradigms Of Indian Architecture by Tillotson 1st Edition Architecture Book
AU $48,00
OngeveerEUR 27,19
of Beste voorstel
Objectstaat:
“Light scuffing and edge wear dust jacket as shown. There are no inscriptions or markings and the ”... Meer lezenover objectstaat
Heel goed
Een boek dat er niet als nieuw uitziet en is gelezen, maar zich in uitstekende staat bevindt. De kaft is niet zichtbaar beschadigd en het eventuele stofomslag zit nog om de harde kaft heen. Er ontbreken geen bladzijden en er zijn geen bladzijden beschadigd. Er is geen tekst onderstreept of gemarkeerd en er is niet in de kantlijn geschreven. Er kunnen zeer minimale identificatiemerken aan de binnenzijde van de kaft zijn aangebracht. De slijtage is zeer minimaal. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Wordt niet verzonden naar Verenigde Staten.
Bevindt zich in: Melbourne, Australië
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:335087179072
Specificaties
- Objectstaat
- Heel goed
- Opmerkingen van verkoper
- Binding
- Hardcover
- Personalised
- No
- Signed
- No
- Publisher
- Curzon Press: Surrey
- Inscribed
- No
- Subject
- Reference
- Original/Facsimile
- Original
- Year Printed
- 1998
- Language
- English
- Special Attributes
- 1st Edition, Dust Jacket, Illustrated
- Region
- Asia
- Sub-Subject
- Architecture
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
Antique Books Australia
100% positieve feedback•5,0K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (2.465)
- *****- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopGood transaction
- *****- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopGood experience
- *****- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopCame within good packing, in the expected amount of time. Book looks like it is in mint condition.
Dit is een privé-aanbieding en uw identiteit wordt alleen bekendgemaakt aan de verkoper.