
EK-Quantum Velocity 2 D-RGB AM5 Nickel/Satin Titanium CPU Water Block
US $220,00US $220,00
di, 08 jul, 09:40di, 08 jul, 09:40
Afbeelding 1 van 3



Galerij
Afbeelding 1 van 3



Hebt u iets om te verkopen?
EK-Quantum Velocity 2 D-RGB AM5 Nickel/Satin Titanium CPU Water Block
US $220,00
OngeveerEUR 187,95
of Beste voorstel
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object in de originele verpakking (indien van toepassing). De verpakking moet dezelfde zijn als degene die u kunt vinden in de winkel, tenzij het object werd verpakt door de fabrikant in een verpakking die niet bestemd is voor kleinhandel, zoals een onbedrukte doos of plastic zak. Voor de volledige gegevens bekijkt u de aanbieding van de verkoper.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Gratis UPS Ground.
Bevindt zich in: San Jose, California, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen za, 16 aug en wo, 20 aug tot 94104
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:326595087364
Specificaties
- Objectstaat
Over dit product
Product Identifiers
Brand
EKWB
UPC
3831109861684
Model
EK-Quantum Velocity² D-RGB
eBay Product ID (ePID)
2328050690
Product Key Features
Power Connection
3-Pin
Voltage
5 V
Socket Compatibility
LGA 1718/Socket AM5
Type
CPU Block
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
techxd
100% positieve feedback•93 objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (19)
- 3***0 (757)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopWorked well and priced just right.Dell OptiPlex 3080 Micro (256GB SSD, Intel Core i5-10500T, 2.30GHz, 8GB RAM) (#325982167365)
- j***z (194)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopGreat transaction!
- n***d (467)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopAll fine until return requested. Seller got nasty said reason wasn't good enough