De verkoper is afwezig tot 12 aug 2025. Als u dit object koopt, verwacht dan een vertraging in de verzending.
Hebt u iets om te verkopen?

horror classics and science fiction thrillers magazine #650

superchris524862012
(404)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $4,50
OngeveerEUR 3,86
of Beste voorstel
Objectstaat:
Tweedehands
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Mensen kijken hiernaar. 2 personen hebben dit toegevoegd aan hun volglijst.
Verzendkosten:
US $6,02 (ongeveer EUR 5,16) USPS First Class®.
Bevindt zich in: Buford, Georgia, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 15 aug en do, 21 aug tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:325288528241
Laatst bijgewerkt op 28 apr 2024 19:31:09 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands: Een object dat eerder al gebruikt werd. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de ...
Genre
Science Fiction & Horror

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

superchris524862012

100% positieve feedback924 objecten verkocht

Lid geworden op mei 2012
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
4.8
Redelijke verzendkosten
4.9
Verzendtijd
4.9
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (416)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief