Afbeelding 1 van 6






Galerij
Afbeelding 1 van 6






Hebt u iets om te verkopen?
DHT22 (AM2302) Temperature/Hu midity Sensor for Arduino with Cables, UK Seller
GBP 5,25
OngeveerEUR 6,07
(GBP 5,25 / Unit)
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object in de originele verpakking (indien van toepassing). De verpakking moet dezelfde zijn als degene die u kunt vinden in de winkel, tenzij het object werd verpakt door de fabrikant in een verpakking die niet bestemd is voor kleinhandel, zoals een onbedrukte doos of plastic zak. Voor de volledige gegevens bekijkt u de aanbieding van de verkoper.
Meer dan 10 beschikbaar2.116 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
GBP 16,01 (ongeveer EUR 18,51) International Priority Shipping naar Verenigde Staten via eBay's Internationale verzending.
Bevindt zich in: Harrogate, North Yorkshire, Verenigd Koninkrijk
Invoerkosten:
Gratis (bedrag wordt bevestigd bij Betalen)
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 22 aug en ma, 1 sep tot 94104
Inclusief internationale tracking
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:322460974454
Specificaties
- Objectstaat
- MPN
- DHT22BOARD
- Brand
- N/A
- EAN
- Does not apply
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Over deze verkoper
happybuddhatrading
100% positieve feedback•52K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (11.674)
Dit object (68)
Alle objecten (11.674)
- 8***8 (736)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoop.
- j***y (341)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopFast delivery no issues at all as described AA++
- r***o (326)- Feedback gegeven door koper.Meer dan een jaar geledenGeverifieerde aankoopA1 EBAYER
- _***a (941)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopI always by my Arduino stuff from Happybudda. Decent quality and no problems to date. Many Thanks
- Automatische feedback van eBay- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandBestelling voltooid - getrackt en op tijd
- i***p (652)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopNice bit of kit. Works perfectly.