Afbeelding 1 van 3



Galerij
Afbeelding 1 van 3



Hebt u iets om te verkopen?
MOZART OVERTURES : NEVILLE MARRINER - Tested Cassette (1982)
US $6,83
OngeveerEUR 5,88
Objectstaat:
“Slight shelf wear; played with excellent results. The 2-cent uncancelled Stravinsky postage stamp as ”... Meer lezenover objectstaat
Heel goed
Een object dat is gebruikt, maar zich nog in zeer goede staat bevindt. Er is geen schade aan de doos of de hoes. Het object vertoont geen slijtage, krassen, scheuren of deuken. De inlegvellen en boekjes bij het object zijn inbegrepen. De vhs- of dvd-hoes is inbegrepen. De instructies en de doos van het videospel zijn inbegrepen. De kartels van de diskhouder zijn onbeschadigd. De buitenkant van het object vertoont minimale slijtage. De cd of dvd blijft niet hangen bij het afspelen. De vhs-band vertoont bij het afspelen geen onduidelijke randen. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $4,35 (ongeveer EUR 3,75) USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Boise, Idaho, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen do, 14 aug en ma, 18 aug tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Verkoper betaalt voor retourzending.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:316020956913
Specificaties
- Objectstaat
- Heel goed
- Opmerkingen van verkoper
- Artist
- Neville Marriner
- Type
- Album
- Format
- Cassette
- Release Year
- 1982
- Record Label
- EMI / Angel 4XS-37879
- Release Title
- Mozart Overtures
- Style
- Overture
- Case Condition
- Very Good (VG)
- Genre
- Classical
- Country/Region of Manufacture
- United States
- Cassette Condition
- Very Good Plus (VG+)
- Inlay Condition
- Very Good (VG)
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
Treasure Valley Sounds
100% positieve feedback•26K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Populaire rubrieken in deze winkel
Feedback verkoper (13.774)
- e***0 (5619)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopExcellent service
- r***1 (9014)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopItem arrived quickly, well-packaged, as described. This was an excellent transaction!
- i***5 (752)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopVery happy with all services and would gladly buy from again and recommend this seller to everyone