Hebt u iets om te verkopen?

national geographic-JULY 1949-APPALACHIAN VALLEY PILGRIMAGE.

NGM
(12512)
Ingeschreven als zakelijke verkoper
GBP 5,00
OngeveerEUR 5,76
of Beste voorstel
Objectstaat:
Goed
good.
Meer dan 10 beschikbaar5 verkocht
Mensen kijken hiernaar. 4 personen hebben dit toegevoegd aan hun volglijst.
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
GBP 8,50 (ongeveer EUR 9,80) Economy Int'l Postage.
Bevindt zich in: slough, Berkshire, Verenigd Koninkrijk
Levering:
Geschatte levering tussen wo, 13 aug en do, 28 aug tot 94104
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
De verkoper verzendt binnen 1 dagen na ontvangst van de betaling.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

eBay-topverkoper
Betrouwbare verkoper, snelle verzending en eenvoudige retourzending. Meer weten?- Topverkoper Plus: nieuw venster of tabblad
Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:312174243640
Laatst bijgewerkt op 28 jun 2025 06:04:27 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Goed
Een boek dat is gelezen, maar zich in goede staat bevindt. De kaft is zeer minimaal beschadigd (er zijn bijvoorbeeld slijtplekken), maar er zijn geen deukjes of scheuren. De harde kaft heeft mogelijk geen stofomslag meer. De boekband vertoont minimale slijtage. De meeste bladzijden zijn onbeschadigd. Er zijn weinig vouwen en scheuren en er is vrijwel geen tekst met potlood onderstreept of met een accentueerstift gemarkeerd. Er is niet in de kantlijn geschreven. Er ontbreken geen bladzijden. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“good.”
Publication Frequency
Monthly
Publication Name
National Geographic
Subject
Geography
Publication Month
July
Publication Year
1949
Language
English

Objectbeschrijving van de verkoper

Informatie van zakelijke verkoper

Ik verklaar dat al mijn verkoopactiviteiten zullen voldoen aan alle wet- en regelgeving van de EU.
Aanvullende informatie:
my home number is 01753 670083
Over deze verkoper

NGM

99,8% positieve feedback32K objecten verkocht

Lid geworden op okt 2006
Reageert meestal binnen 24 uur
Ingeschreven als zakelijke verkoper
I have been a ebay seller since 2006.I mostly sell national geographic magazines but I also sell foreign banknotes,coins,stamps,first day covers.books,dvd s.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
4.9
Redelijke verzendkosten
5.0
Verzendtijd
4.9
Communicatie
4.9

Feedback verkoper (17.918)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief
    • *****- Feedback gegeven door koper.
      Afgelopen 6 maanden
      Geverifieerde aankoop
      Magazine/s arrived sturdily packaged, and in excellent condition..Fast delivery. Excellent communication. This seller is brilliant, and highly recommended...Thanks once again for a great transaction... Best wishes!
    • *****- Feedback gegeven door koper.
      Meer dan een jaar geleden
      Geverifieerde aankoop
      Nice book Quick delivery Highly recommended
    Alle feedback weergeven
    Dit is een privé-aanbieding en uw identiteit wordt alleen bekendgemaakt aan de verkoper.