Lot of 5 Vintage 1990s Crochet World Magazines Patterns Project Designs + More

Hilly Creek Barn
(1794)
ParticulierGeregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $8,00
OngeveerEUR 6,87
Objectstaat:
Redelijk
All magazines are intact
Snel, anders bent u te laat. 1 persoon volgt dit object.
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
US $9,74 (ongeveer EUR 8,37) USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: South Boston, Virginia, Verenigde Staten
Bespaar met Gecombineerde verzending
Meerdere objecten kopen
We passen automatisch verzendkostenkorting toe als u twee of meer in aanmerking komende objecten van dezelfde verkoper koopt.
Bundel en bespaar
Om te controleren of de objecten in aanmerking komen, voegt u ze toe aan het winkelwagentje en ziet u het gecombineerde verzendtotaal bij Betalen.
Levering:
Geschatte levering tussen do, 11 dec en ma, 15 dec tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:306580452010

Specificaties

Objectstaat
Redelijk
Een boek dat slijtage vertoont. De kaft kan enigszins beschadigd zijn, maar is als geheel nog intact. De boekband kan licht beschadigd zijn, maar is als geheel nog intact. Er kan in de kantlijn zijn geschreven. Er kan tekst zijn onderstreept of gemarkeerd, maar er ontbreken geen bladzijden of iets anders waardoor de tekst minder goed leesbaar of minder begrijpelijk wordt. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“All magazines are intact”
Publication Year
1990
Language
English
Publication Name
Crochet World
Signed
No
Features
Illustrated
Genre
Hobbies & Crafts, Craft, Design
Publisher
House of White Birches
Topic
crochet, Craft Books
Country of Origin
United States

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

Hilly Creek Barn

100% positieve feedback4,2K objecten verkocht

Lid geworden op jun 2004
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Welcome to the Barn. Please browse around and look at all the different items we have for sale. Please add me to your favorites and visit often! I appreciate your business!

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
4.9
Redelijke verzendkosten
4.8
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (1.692)

Alle beoordelingenselected
Positief
Neutraal
Negatief