Hebt u iets om te verkopen?

8 Wexford Tea Cup Anchor Hocking Clear Punch Diamond

My World Antique Shop
(7187)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $55,03
OngeveerEUR 47,38
of Beste voorstel
Objectstaat:
niet opgegeven
Alot of my items are vintage and may show signs of slight wear due to age, however I try to point ... Meer lezenover objectstaat
2 beschikbaar
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
Gratis Standard Shipping.
Bevindt zich in: Palm Coast, Florida, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 15 aug en di, 19 aug tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:303708172409
Laatst bijgewerkt op 14 jul 2025 04:03:14 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Opmerkingen van verkoper
“Alot of my items are vintage and may show signs of slight wear due to age, however I try to point ...
Wexford Tea ,Coffee Cups
Anchor Hocking
Type
punch cup
Color
Clear
Brand
Anchor Hocking
Material
Glass
Product Line
Wexford

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

My World Antique Shop

99,4% positieve feedback26K objecten verkocht

Lid geworden op sep 2004
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
4.9
Redelijke verzendkosten
5.0
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (4.220)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief