
Entwurf digitaler Schaltwerke 2 Nachrichtenverarbeitung, Schaller Georg,sehr gut
EUR 10,20EUR 10,20
wo, 04 jun, 19:39wo, 04 jun, 19:39
Afbeelding 1 van 5





Galerij
Afbeelding 1 van 5





Hebt u iets om te verkopen?
Entwurf digitaler Schaltwerke 2 Nachrichtenver arbeitung, Schaller Georg,sehr gut
EUR 10,20
of Beste voorstel
Objectstaat:
“Innen wie neu, ausgenommen Verfärbung vom ehemaligen Namensetikett des Vorbesitzers, Einband mit ”... Meer lezenover objectstaat
Heel goed
Een boek dat er niet als nieuw uitziet en is gelezen, maar zich in uitstekende staat bevindt. De kaft is niet zichtbaar beschadigd en het eventuele stofomslag zit nog om de harde kaft heen. Er ontbreken geen bladzijden en er zijn geen bladzijden beschadigd. Er is geen tekst onderstreept of gemarkeerd en er is niet in de kantlijn geschreven. Er kunnen zeer minimale identificatiemerken aan de binnenzijde van de kaft zijn aangebracht. De slijtage is zeer minimaal. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Verzendt mogelijk niet naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: Gräfelfing, Duitsland
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:286564085556
Specificaties
- Objectstaat
- Heel goed
- Opmerkingen van verkoper
- Epoche
- 1970er
- Produktart
- Bücher
- Beschriftet
- Nein
- Autor
- Schaller, Georg
- Signiert
- Nein
- Sprache
- Deutsch
- Literarische Gattung
- Sachbuch
- Buchtitel
- Entwurf digitaler Schaltwerke
- Vintage
- Ja
- Höhe
- 9 mm
- Breite
- 128 mm
- Format
- Taschenbuch
- ISBN
- 3519100525
- Exlibris
- Nein
- Personalisiert
- Ja
- Anzahl der Seiten
- 168
- Ausgabe
- Überarbeitete Ausgabe
- Herstellungszeitraum
- 1970-1979
- Thematik
- Nachrichtenverarbeitung, Technische Kybernetik
- Erscheinungsjahr
- 1979
- Verlag
- Stuttgart, Teubner
- Zielgruppe
- Erwachsene
- Länge
- 189 mm
- Gewicht
- 170 g
- EAN
- 9783519100522
- Herstellungsland und -region
- Deutschland
- Originalsprache
- Deutsch
- Genre
- Ingenieurwissenschaften & Technik, Moderne & Gegenwart
- Buchreihe
- Nachrichtenverarbeitung
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
specialallrounder
100% positieve feedback•1,3K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (958)
Dit object (1)
Alle objecten (958)
- a***a (719)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopalles ok, gerne wieder
- o***o (6170)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopKlasse Beleg, fixer Versand => PRIMA !!!! 👍🏻😄
- e***4 (5749)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopBestens, gerne wieder!
- 2***2 (594)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopVielen Dank für die schöne Ikone und für die schnelle Lieferung! 😊 Gerne wieder!