Deze aanbieding is verkocht op di, 15 jul om 9:02 PM.
Mustang Monthly Magazine May 2013!!!!!
Verkocht
Mustang Monthly Magazine May 2013!!!!!
US $6,99US $6,99
di, 15 jul, 21:02di, 15 jul, 21:02
Hebt u iets om te verkopen?

Mustang Monthly Magazine May 2013!!!!!

sportsdaddy1967
(5263)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $6,99
OngeveerEUR 5,96
of Beste voorstel
Objectstaat:
Goed
    Verzendkosten:
    US $6,00 (ongeveer EUR 5,11) USPS Ground Advantage®.
    Bevindt zich in: Altus, Oklahoma, Verenigde Staten
    Levering:
    Geschatte levering tussen do, 18 sep en di, 23 sep tot 94104
    De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
    Retourbeleid:
    30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
    Betalingen:
         Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:285405264659

    Specificaties

    Objectstaat
    Goed: Een boek dat is gelezen, maar zich in goede staat bevindt. De kaft is zeer minimaal beschadigd ...
    Publication Month
    May
    Publication Year
    2013
    Publication Frequency
    Monthly
    Publication Name
    Mustang Monthly
    UPC
    Does not apply

    Objectbeschrijving van de verkoper

    Over deze verkoper

    sportsdaddy1967

    99,5% positieve feedback

    Lid geworden op feb 2001
    Reageert meestal binnen 24 uur
    Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

    Feedback verkoper

    Nog geen feedback