Vanwege het Amerikaanse beleid moeten invoerkosten voor dit object bij levering aan de douane of de expediteur worden betaald. Meer weten
Hebt u iets om te verkopen?

3 x HP Cache Processor for K370 K570 A3641-60022 40110AU106 Board CPU IBM 9314

p*club
(800)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
EUR 149,99
of Beste voorstel
Objectstaat:
Tweedehands
Snel, anders bent u te laat. 1 persoon volgt dit object.
Verzendkosten:
EUR 29,99 Standard International.
Bevindt zich in: Stutensee , Duitsland
Levering:
Geschatte levering tussen do, 23 okt en di, 4 nov tot 94104
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:277273496089
Laatst bijgewerkt op 25 aug 2025 15:54:25 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands: Een object dat eerder al gebruikt werd. Het object kan tekens van slijtage vertonen ...
Brand
hp
Socket Type
CARD
Marke
IBM
Prozessortyp
k370
Prozessormodell
Vintage
Clock Speed
NA
MPN
A3641-60022
Processor Type
RISC

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

p*club

100% positieve feedback1,1K objecten verkocht

Lid geworden op feb 2006
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
5.0
Redelijke verzendkosten
4.7
Verzendtijd
4.9
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (573)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief