Hebt u iets om te verkopen?

CD Marilyn Manson – Smells Like Children

stefa.zanar
(594)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
EUR 5,90
Objectstaat:
Goed
CD Marilyn Manson – Smells Like ChildrenCover: Very Good++ senza librettoMedia: Very Good++CD ... Meer lezenover objectstaat
Snel, anders bent u te laat. 1 persoon volgt dit object.
Verzendkosten:
Verzendt mogelijk niet naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: Polaveno, Italië
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:266540104967

Specificaties

Objectstaat
Goed
Een object dat is gebruikt, maar zich in goede staat bevindt. De hoes kan licht zijn beschadigd en kan slijtplekken, krassen of scheuren vertonen. Het inlegvel en het cd-boekje zijn aanwezig. De vhs- of dvd-hoes is inbegrepen. Instructies voor videospellen zijn inbegrepen. De cd of dvd blijft niet hangen bij het afspelen. De vhs-band vertoont bij het afspelen geen onduidelijke randen. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“CD Marilyn Manson – Smells Like ChildrenCover: Very Good++ senza librettoMedia: Very Good++CD ...
Genere
Rock
Etichetta discografica
Interscope
Lingua
Inglese
Sottogenere
Rock
Artista
Marilyn Manson

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

stefa.zanar

100% positieve feedback1,3K objecten verkocht

Lid geworden op mrt 2015
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
5.0
Redelijke verzendkosten
4.9
Verzendtijd
4.9
Communicatie
4.9

Feedback verkoper (699)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief