Afbeelding 1 van 8








Galerij
Afbeelding 1 van 8








Hebt u iets om te verkopen?
RARE FLOPPY CONTROLLER WD1006V-MM2 WD1006V-E017 A
EUR 40,00
(EUR 40,00 / Unità)
of Beste voorstel
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object in de originele verpakking (indien van toepassing). De verpakking moet dezelfde zijn als degene die u kunt vinden in de winkel, tenzij het object werd verpakt door de fabrikant in een verpakking die niet bestemd is voor kleinhandel, zoals een onbedrukte doos of plastic zak. Voor de volledige gegevens bekijkt u de aanbieding van de verkoper.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
EUR 30,00 Poste delivery international standard.
Bevindt zich in: Torino, Italië
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 29 aug en vr, 19 sep tot 94104
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:257008184455
Specificaties
- Objectstaat
- Marca
- WESTERN DIGITAL / WD
- MPN
- WD1006V-MM2 E017 A
- Garanzia produttore
- Non specificata
- Paese di fabbricazione
- Irlanda
- EAN
- Non applicabile
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
glaekentrismegestus
98,1% positieve feedback•486 objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (257)
- m***o (376)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopVendeur sérieux Envoi rapide
- a***m (407)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopok
- y***n (20)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopIt was very well packaged! Everything promised was included. The only issue is that the shutter is blocked, not the "stepper motor." That controls the aperture, and it works. In a few weeks, I will build the only all-black K-01 and a non-functional silver K-01 "edition"! I recommend the seller!