Afbeelding 1 van 5





Galerij
Afbeelding 1 van 5





Hebt u iets om te verkopen?
CLAed! Asahi SMC Pentax-A 50mm f/1.4 Fast Prime Lens K mount, DSLR/Mirrorles s ok
US $112,50
OngeveerEUR 97,09
Was US $125,00 (10% korting)
Objectstaat:
“CLA FAQsThis lens has been completely disassembled and CLAed (Cleaned/Lubed/Adjusted), with cleaning ”... Meer lezenover objectstaat
Tweedehands
Een object dat eerder al gebruikt werd. Het object kan tekens van slijtage vertonen maar werkt nog naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat na een tijdje werd teruggebracht naar de verkoper. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van de gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $11,95 (ongeveer EUR 10,31) USPS First Class®.
Bevindt zich in: Philadelphia, Pennsylvania, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen do, 7 aug en wo, 13 aug tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:256821114144
Specificaties
- Objectstaat
- Tweedehands
- Opmerkingen van verkoper
- Compatible Brand
- For Canon, For Four Thirds, For Fujifilm, For Lumix, For Minolta, For Nikon, For Olympus, For Panasonic, For Samsung, For Sigma, For Sony
- Maximum Aperture
- f/1.4
- Mount
- Pentax K
- Focal Length
- 50mm
- Exterior Material
- Aluminum
- Brand
- PENTAX
- Series
- Pentax SMC
- Type
- prime, Full Frame, High Quality
- Compatible Lens Front
- 52 mm
- Focus Type
- Manual
- Model
- SMC Pentax-A 50mm f/1.4
- Compatible Filter Size
- 52 mm
- Country/Region of Manufacture
- Japan
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
silvervintagephoto
100% positieve feedback•4,1K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Populaire rubrieken in deze winkel
Feedback verkoper (1.702)
- s***c (545)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopeverything excellent!
- 8***w (74)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopItems arrived quickly in good condition
- p***p (1254)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopExcellent Seller- FIVE STARS!!!