Afbeelding 1 van 3



Galerij
Afbeelding 1 van 3



Hebt u iets om te verkopen?
Clavier Azerty Français Pour Dell XPS 13 7390 2-IN-1 Rétro-éclairag e
EUR 29,88
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object in de originele verpakking (indien van toepassing). De verpakking moet dezelfde zijn als degene die u kunt vinden in de winkel, tenzij het object werd verpakt door de fabrikant in een verpakking die niet bestemd is voor kleinhandel, zoals een onbedrukte doos of plastic zak. Voor de volledige gegevens bekijkt u de aanbieding van de verkoper.
10 beschikbaar7 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Wordt niet verzonden naar Verenigde Staten.
Bevindt zich in: Paris, Frankrijk
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:256726961368
Specificaties
- Objectstaat
- Marque
- KINPOWER
- Type
- Clavier
- EAN
- 3701547751437
- Pays de fabrication
- Fabriqué en Chine
- Numéro de pièce fabricant
- CLADL064N-R
- Produit étranger
- Oui
- Marque compatible
- Pour Dell
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: FR 73515112571
SIRET: 51511257100010
Informatie over veiligheid en toegankelijkheid
Waarschuwing: Buiten bereik van kinderen houden.Only for huishoudelijk use.
Over deze verkoper
DIY MICRO
98,5% positieve feedback•20K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (3.721)
Dit object (3)
Alle objecten (3.721)
- m***o (216)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopVendeur sérieux à recommander
- u***r (12)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopExcellent, le clavier fonctionne parfaitement désormais. Merci beaucoup
- m***m (189)- Feedback gegeven door koper.Vorig jaarGeverifieerde aankoopProduit neuf comme annoncé, il fonctionne parfaitement mais par contre il n'est pas réglable au niveau de la luminosité visiblement (il reste allumé au max). Entièrement satisfait, merci à vous !
- y***y (1101)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopparfait ++++++++++++++++++++
- f***i (515)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopTrès bien, envoi rapide
- b***i (310)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopConforme à l’origine