Afbeelding 1 van 1

Galerij
Afbeelding 1 van 1

Hebt u iets om te verkopen?
DVD /RoboCop - The Prime Directives - Dark Justice (DVD, 2002)
GBP 0,99
OngeveerEUR 1,14
Objectstaat:
Heel goed
Een object dat is gebruikt, maar zich nog in zeer goede staat bevindt. Er is geen schade aan de doos of de hoes. Het object vertoont geen slijtage, krassen, scheuren of deuken. De inlegvellen en boekjes bij het object zijn inbegrepen. De vhs- of dvd-hoes is inbegrepen. De instructies en de doos van het videospel zijn inbegrepen. De kartels van de diskhouder zijn onbeschadigd. De buitenkant van het object vertoont minimale slijtage. De cd of dvd blijft niet hangen bij het afspelen. De vhs-band vertoont bij het afspelen geen onduidelijke randen. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Verzendt mogelijk niet naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: Wisbech, Verenigd Koninkrijk
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:255574579377
Specificaties
- Objectstaat
- Region Code
- DVD: 2 (Europe, Japan, Middle East...)
- EAN
- 5014293119054
Over dit product
Product Information
A group calling themselves The Trust manage to sabotage Robocop and force him to confront the power of Bone Machine.
Product Identifiers
EAN
5014293119054
eBay Product ID (ePID)
3959409
Product Key Features
Actor
Page Fletcher, Maurice Dean Wint, Geraint Wyn Davies
Aspect Ratio
16:9 Wide Screen
Film/TV Title
Robocop-The Prime Directives-Dark Justice
Release Year
2002
Format
DVD
Language
English
Franchise
Robocop-The Prime Directives
Features
Chapter Selection, Widescreen
Genre
General, Action & Adventure
Run Time
91 Mins
Additional Product Features
Certificate
15
Number of Discs
1
Additional Information
Due to Alex 'Robocop' Murphy, futuristic Delta City has been virtually crime-free for a decade. But when a mysterious criminal known as Bone Machine begins to make waves, Murphy starts an investigation with his old partner, John Cable. They uncover a secret government agency known as The Trust, which is lead by Murphy's own son, who in order to cover his group's tracks, attempts to program his father to kill Cable.
Format Description
DVD 5
Sound source
Dolby Digital 5.1 Surround
Movie/TV Title
RoboCop - The Prime Directives - Dark Justice
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Over deze verkoper
jollynorman1946
99,1% positieve feedback•22K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (10.832)
- w***b (2098)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopGreat film.
- n***e (2108)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopAll good
- b***r (597)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopExcellent seller , despatched quickly , no hesitation in recommending. Thank you