Dit object is niet op voorraad.
Hebt u iets om te verkopen?

Salvatore Ferragamo Men's New Tie Animal Blue 100% Silk Made in Italy Free Ship

Top Selected Ties from Japan
(95)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $110,00
OngeveerEUR 95,03
Objectstaat:
Nieuw zonder label
In excellent condition. This tie has no signs of use.
Verzendkosten:
Gratis Expedited Shipping from outside US.
Bevindt zich in: Saitama, Japan
Levering:
Geschatte levering tussen di, 12 aug en wo, 20 aug tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:236067691457

Specificaties

Objectstaat
Nieuw zonder label
Een gloednieuw, ongebruikt en ongedragen object dat niet meer in de originele verpakking zit of waarvan verpakkingsmateriaal ontbreekt (bijvoorbeeld de doos of zak). De labels hangen niet meer vast aan het object. Schoenen (die geen teken van slijtage vertonen) zonder de originele schoendoos vallen onder deze categorie. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“In excellent condition. This tie has no signs of use.”
Pattern
Geometric
Number of Pieces
1 piece
Size
One Size
Color
Blue
MPN
Does Not Apply
Material
100% Silk
Fabric Type
Silk
Accents
Logo
Vintage
No
Personalize
No
Brand
Salvatore Ferragamo
Department
Men
Type
Tie
Attachment Type
Tied
Style
Designer
Theme
Animal, Luxury
Features
Adjustable
Country/Region of Manufacture
Italy
Handmade
No
Item Width
Classic

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

Top Selected Ties from Japan

100% positieve feedback83 objecten verkocht

Lid geworden op dec 2023
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Thank you for visiting our store "Top Selected Ties from Japan".We always try to be kind and courteous in our dealings!Our store offers a wide range of high quality ties, mostly brand name products.We ...
Meer weergeven

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
5.0
Redelijke verzendkosten
5.0
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (24)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief
    • 1***c (596)- Feedback gegeven door koper.
      Afgelopen 6 maanden
      Geverifieerde aankoop
      Excellent transaction!
    Alle feedback weergeven