Hebt u iets om te verkopen?

ATI Mobility M4 16MB Laptop Video Card

naconatradingpost
(688)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $14,95
OngeveerEUR 12,82
Objectstaat:
Tweedehands
Excellent
Mensen kijken hiernaar. 2 personen hebben dit toegevoegd aan hun volglijst.
Verzendkosten:
US $4,60 (ongeveer EUR 3,95) USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Nacogdoches, Texas, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen di, 12 aug en ma, 18 aug tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:235969863374
Laatst bijgewerkt op 01 jul 2025 16:03:41 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands
Een object dat eerder al gebruikt werd. Het object kan tekens van slijtage vertonen maar werkt nog naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat na een tijdje werd teruggebracht naar de verkoper. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van de gebreken. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“Excellent”
Brand
Dell
Connectors
VGA
Chipset Manufacturer
ATI
Memory Size
16 MB
MPN
180-10072-0000-A04
Compatible Slot
AGP
Chipset/GPU Model
ATI Rage 128

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

naconatradingpost

100% positieve feedback607 objecten verkocht

Lid geworden op jun 2004
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
5.0
Redelijke verzendkosten
5.0
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (467)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief