Afbeelding 1 van 5





Galerij
Afbeelding 1 van 5





Hebt u iets om te verkopen?
Bruno Gmünder: BRAVE Men and Fetish Homoerotik Gay Nudes Akt Male Fotography
EUR 159,90
Objectstaat:
“sehr guter sauberer Zustand, äußerlich kleine Stoßstellen vorhanden, ansonsten hervorragender ”... Meer lezenover objectstaat
Heel goed
Een boek dat er niet als nieuw uitziet en is gelezen, maar zich in uitstekende staat bevindt. De kaft is niet zichtbaar beschadigd en het eventuele stofomslag zit nog om de harde kaft heen. Er ontbreken geen bladzijden en er zijn geen bladzijden beschadigd. Er is geen tekst onderstreept of gemarkeerd en er is niet in de kantlijn geschreven. Er kunnen zeer minimale identificatiemerken aan de binnenzijde van de kaft zijn aangebracht. De slijtage is zeer minimaal. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
EUR 11,90 DHL Paket International.
Bevindt zich in: 6900 Bregenz, Oostenrijk
Levering:
Geschatte levering tussen ma, 18 aug en wo, 27 aug tot 94104
Retourbeleid:
14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:226664528150
Specificaties
- Objectstaat
- Heel goed
- Opmerkingen van verkoper
- Thematik
- Bücher, Erotische Fotografie, Liebe
- Format
- Gebundene Ausgabe
- Herstellungsland und -region
- Deutschland
- Erscheinungsjahr
- 2011
- Autor
- Bruno Gmünder, Ulli Richter
- Verlag
- Bruno Gmünder
- Originalsprache
- Englisch
- Genre
- Liebe & Romantik, Sexualität
- Sprache
- Englisch
- Literarische Gattung
- Sachbuch
- Buchtitel
- BRAVE Men and Fetish
- ISBN
- 9783867871709
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: AT U78852449
Aanvullende informatie:
Umsatzsteuer wird ausgewiesen, sofern der Artikel nicht gem. § 24 UStG der Differenzbesteuerung unterliegt und daher kein Ausweis der Mehrwertsteuer auf der Rechnung erfolgt.
Informatie over veiligheid en toegankelijkheid
Over deze verkoper
Kostbare Seiten
99,5% positieve feedback•4,5K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (1.665)
- 1***t (246)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopvery nice experience super adviced!!!
- 1***t (246)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopvery nice experience super adviced!!!
- e***e (4411)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopRepeat customer-always has the parts I need-fast int'l shipping-thanks again!