Afbeelding 1 van 4




Galerij
Afbeelding 1 van 4




Hebt u iets om te verkopen?
SMC ZL112 5D1-26 Multistage Ejector Vacuum
US $199,00
OngeveerEUR 170,67
of Beste voorstel
Objectstaat:
“Never used”
Nieuw: Overige (zie details)
Een nieuw, ongebruikt object zonder enig teken van slijtage. De originele verpakking ontbreekt of is geopend of niet langer verzegeld. Het kan een nieuw, ongebruikt object zijn met heel kleine foutjes. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor alle details en een beschrijving van de gebreken.
2 beschikbaar
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Ophalen:
Gratis ophalen op deze locatie: Frisco, Verenigde Staten.
Verzendkosten:
Gratis UPS Ground.
Bevindt zich in: Frisco, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen ma, 11 aug en do, 14 aug tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:226306562927
Specificaties
- Objectstaat
- Nieuw: Overige (zie details)
- Opmerkingen van verkoper
- “Never used”
- Brand
- SMC
- Model
- ZL112
- MPN
- ZL112
- Country/Region of Manufacture
- Japan
- UPC
- Does not apply
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Over deze verkoper
RVRS
100% positieve feedback•4,0K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (508)
- l***n (214)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopDelivered faster then what they said
- o***v (1327)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopNEW Inogen G2 Battery 12-Cell BA-200 Battery for Inogen IO-200 - fast delivery!!!
- n***p (1185)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopQuality is great. Condition is new, Value is excellent and Appearance was perfect. Also, shipping was fast, packing used was perfect and item was described as in the picture.