Deze aanbieding is door de verkoper beëindigd op vr, 15 sep om 4:54 AM omdat het object niet langer beschikbaar is.
Jeep Thrills (Nintendo Wii, 2008) - CIB - Disc is Mint
Afgelopen
Jeep Thrills (Nintendo Wii, 2008) - CIB - Disc is Mint
C $7,99C $7,99
za, 16 sep, 04:54za, 16 sep, 04:54
Hebt u iets om te verkopen?

Jeep Thrills (Nintendo Wii, 2008) - CIB - Disc is Mint

homerthe2nd780
(664)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
C $7,99
OngeveerEUR 5,00
of Beste voorstel
Objectstaat:
Heel goed
    Verzendkosten:
    C $18,15 (ongeveer EUR 11,36) Canada Post Tracked Packet - USA.
    Bevindt zich in: Stony Plain, Alberta, Canada
    Levering:
    Geschatte levering tussen do, 7 aug en do, 14 aug tot 94104
    De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
    Retourbeleid:
    Geen retourzendingen geaccepteerd.
    Betalingen:
         Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    eBay-topverkoper
    Betrouwbare verkoper, snelle verzending en eenvoudige retourzending. Meer weten?- Topverkoper Plus: nieuw venster of tabblad
    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:225752542015

    Specificaties

    Objectstaat
    Heel goed: Een object dat is gebruikt, maar zich nog in zeer goede staat bevindt. Er is geen schade ...
    UPC
    0802068101589

    Objectbeschrijving van de verkoper

    Over deze verkoper

    homerthe2nd780

    100% positieve feedback

    Lid geworden op apr 2009
    Reageert meestal binnen 24 uur
    Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

    Feedback verkoper

    Nog geen feedback