The New TOPS - January 1979 - Magic Magazine - Cover: Marian Chavez

MinCon Sales
(6688)
Ingeschreven als zakelijke verkoper
US $10,25
OngeveerEUR 8,80
Objectstaat:
Heel goed
The magazine is complete and in good condition.
Snel, anders bent u te laat. 1 persoon volgt dit object.
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Verzendkosten:
Gratis Standard Shipping.
Bevindt zich in: Van Nuys, California, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 31 okt en ma, 3 nov tot 94104
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:223925804550
Laatst bijgewerkt op 06 feb 2023 18:09:55 CETAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Heel goed
Een boek dat er niet als nieuw uitziet en is gelezen, maar zich in uitstekende staat bevindt. De kaft is niet zichtbaar beschadigd en het eventuele stofomslag zit nog om de harde kaft heen. Er ontbreken geen bladzijden en er zijn geen bladzijden beschadigd. Er is geen tekst onderstreept of gemarkeerd en er is niet in de kantlijn geschreven. Er kunnen zeer minimale identificatiemerken aan de binnenzijde van de kaft zijn aangebracht. De slijtage is zeer minimaal. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“The magazine is complete and in good condition.”
Publication Frequency
Monthly
Publication Name
The New Tops
Topic
Magic
Language
English
Publication Month
January
Publication Year
1979

Objectbeschrijving van de verkoper

Informatie van zakelijke verkoper

Ik verklaar dat al mijn verkoopactiviteiten zullen voldoen aan alle wet- en regelgeving van de EU.

Over deze verkoper

MinCon Sales

100% positieve feedback18K objecten verkocht

Lid geworden op jan 2009
Ingeschreven als zakelijke verkoper
MinCon Sales located in Los Angeles, California specializes is an eclectic variety of antique and collectible paper ephemera. Our working definition of Ephemera is: items of collectible memorabilia ...
Meer weergeven

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
5.0
Redelijke verzendkosten
5.0
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (8.732)

Alle beoordelingenselected
Positief
Neutraal
Negatief
  • o***_ (418)- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen 6 maanden
    Geverifieerde aankoop
    Good seller. Very fast tracking and shipping. The package was in a waterproof envelope with sturdy cardboard backing. Unfortunately the package had split open along one side in transit. Maybe the envelope was packed a bit too tight? But still arrived in great condition, as described, so everything was fine. Great price, great value. Very happy to get this vintage item.
  • l***e (369)- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen 6 maanden
    Geverifieerde aankoop
    Nice transaction with ebay seller. Shipped very quickly. Also packaged well as not to get damaged in shipping. Arrived exactly as offered for purchase. Felt it was a great value to me. A+++
  • a***u (309)- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen 6 maanden
    Geverifieerde aankoop
    Good price and fast shipping. Packaged with stiff cardboard so it wouldn't bend (excellent), the thin plastic wrapper tore at the corners en route, postal service being what it is. The magazine maybe took a little more beating at the exposed corners, but overall was still in nice condition. I'd buy from this Seller again.