Afbeelding 1 van 4




Galerij
Afbeelding 1 van 4




Hebt u iets om te verkopen?
DVD National Geographic World's Most Dangerous Drug
US $3,49
OngeveerEUR 3,00
Objectstaat:
“Pre-owned and does have some ware, please see the photos for details.”
Goed
Een object dat is gebruikt, maar zich in goede staat bevindt. De hoes kan licht zijn beschadigd en kan slijtplekken, krassen of scheuren vertonen. Het inlegvel en het cd-boekje zijn aanwezig. De vhs- of dvd-hoes is inbegrepen. Instructies voor videospellen zijn inbegrepen. De cd of dvd blijft niet hangen bij het afspelen. De vhs-band vertoont bij het afspelen geen onduidelijke randen. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $4,47 (ongeveer EUR 3,84) USPS Media MailTM.
Bevindt zich in: Las Vegas, Nevada, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen wo, 13 aug en vr, 15 aug tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Verkoper betaalt voor retourzending.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:205497107148
Specificaties
- Objectstaat
- Goed
- Opmerkingen van verkoper
- “Pre-owned and does have some ware, please see the photos for details.”
- Format
- DVD
- Movie/TV Title
- World's Most Dangerous Drug
- UPC
- 727994751779
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
Tamac's Place
100% positieve feedback•25K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Populaire rubrieken in deze winkel
Feedback verkoper (12.973)
- l***f (2137)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopItem exactly as described and shown. Super fast and very careful shipping. TERRIFIC SELLER! THANKS! A+++
- d***e (6)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopGood experience, the item was as described in a nice condition, very well priced and securely packaged. Quick and easy transaction, fast shipping. This is my first Dept56 item, I’m sooo happy with it. Highly recommended, super seller. Was great to work with.
- j***r (2820)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopGood cd, good condition, decent price.