Afbeelding 1 van 2


Galerij
Afbeelding 1 van 2


Hebt u iets om te verkopen?
Public Spaces of Modern Architecture in Budapest
US $55,00
OngeveerEUR 48,18
of Beste voorstel
Objectstaat:
Heel goed
Een boek dat er niet als nieuw uitziet en is gelezen, maar zich in uitstekende staat bevindt. De kaft is niet zichtbaar beschadigd en het eventuele stofomslag zit nog om de harde kaft heen. Er ontbreken geen bladzijden en er zijn geen bladzijden beschadigd. Er is geen tekst onderstreept of gemarkeerd en er is niet in de kantlijn geschreven. Er kunnen zeer minimale identificatiemerken aan de binnenzijde van de kaft zijn aangebracht. De slijtage is zeer minimaal. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $6,72 (ongeveer EUR 5,89) USPS Media MailTM.
Bevindt zich in: Wexford, Pennsylvania, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen di, 5 aug en vr, 8 aug
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:196642044304
Specificaties
- Objectstaat
- Book Title
- Public Spaces of Modern Architecture in Budapest
- Signed
- No
- Ex Libris
- No
- Narrative Type
- Nonfiction
- Publisher
- Ernst Museum
- Inscribed
- No
- Publication Year
- 2003
- Format
- Trade Paperback
- Language
- English
- Features
- Illustrated
- Topic
- Architecture
- Country/Region of Manufacture
- Hungary
- Number of Pages
- 468
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
Bodancer Books
100% positieve feedback•23K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (14.904)
- f***c (2799)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopWas a pleasure buying from this seller, portrayed packed and shipped perfectly.
- l***l (257)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopExcellent packing. Well described. A+++ seller
- r***d (466)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopWow…absolutely a speedy delivery. The book was packaged so well that if it were made of glass it would have survived nicely. The book is exactly as described. Perfect!! Thank you!!!