Hebt u iets om te verkopen?

HM reticella diamond design embroidered linen fringed doily 8 1/2" x 9" vtg

Cardinal 62730
(3953)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $23,00
OngeveerEUR 19,70
of Beste voorstel
Objectstaat:
Tweedehands
Very old hand made fringed hand made(HM) doily in very good condition with perimeter embroidery for ... Meer lezenover objectstaat
Wees gerust. Retourzendingen worden geaccepteerd.
Mensen kijken hiernaar. 3 personen hebben dit toegevoegd aan hun volglijst.
Verzendkosten:
US $4,00 (ongeveer EUR 3,43) Standard Shipping.
Bevindt zich in: Des Plaines, Illinois, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 15 aug en wo, 20 aug tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:192886836062
Laatst bijgewerkt op 14 dec 2023 00:18:37 CETAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands
Een object dat eerder al gebruikt werd. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van de gebreken. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“Very old hand made fringed hand made(HM) doily in very good condition with perimeter embroidery for ...
Number in Pack
1
Features
Embroidered
Reticella lace
Hand made
Department
Adults
Pattern
Diamond
Time Period Manufactured
1960-1969
Item Height
1-2 in
Number of Items in Set
1
Occasion
All Occasions
Country/Region of Manufacture
United States
Material
Linen
Shape
Square
Brand
handnade
Antique
Yes
Color
Ecru beige cream
Original/Licensed Reproduction
Original
Type
Doily

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

Cardinal 62730

100% positieve feedback8,1K objecten verkocht

Lid geworden op nov 2009
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Welcome to my eBay Store. Please add me to your list of favorite sellers and visit often. We feature mostly vintage treasures from around the world obtained from estate sales. These items are not ...
Meer weergeven

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
4.9
Redelijke verzendkosten
4.8
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (3.869)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief