Afbeelding 1 van 20




















Galerij
Afbeelding 1 van 20




















Hebt u iets om te verkopen?
🔪 Dual-Purpose Watermelon Cutter Stainless Steel Slicer Fork for Fruits Melons
US $8,51
OngeveerEUR 7,34
Was US $10,25 (17% korting)
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object in de originele verpakking (indien van toepassing). De verpakking moet dezelfde zijn als degene die u kunt vinden in de winkel, tenzij het object werd verpakt door de fabrikant in een verpakking die niet bestemd is voor kleinhandel, zoals een onbedrukte doos of plastic zak. Voor de volledige gegevens bekijkt u de aanbieding van de verkoper.
Selecteer een QTY
3 beschikbaar
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Retourbeleid:
60 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:187412354865
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- Unbranded
- Color
- Silver
- Country/Region of Manufacture
- China
- Item Length
- 24cm
- Item Weight
- 43g
- Item Width
- 3.3cm
- Material
- Stainless Steel
- Model
- Does not apply
- MPN
- Does not apply
- Number of Items in Set
- 1-3
- Type
- Does not apply
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
UNIFIED_SOCIAL_CREDIT_CODE: 914403005788480243
Over deze verkoper
LDMart
91,9% positieve feedback•349 objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (41)
- 9***e (3)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopDoesn't work. Just looks like black marker not clear like it says
- m***u (185)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopExcellent many thanks
- 3***0 (5)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopSatisfied with the product. Shipping took a little long but well worth the wait.