Afbeelding 1 van 1

Galerij
Afbeelding 1 van 1

Hebt u iets om te verkopen?
5V USB power cable for TP-Link LS1005G Switch
US $10,49
OngeveerEUR 8,99
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object in de originele verpakking (indien van toepassing). De verpakking moet dezelfde zijn als degene die u kunt vinden in de winkel, tenzij het object werd verpakt door de fabrikant in een verpakking die niet bestemd is voor kleinhandel, zoals een onbedrukte doos of plastic zak. Voor de volledige gegevens bekijkt u de aanbieding van de verkoper.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $3,99 (ongeveer EUR 3,42) Economy Shipping from outside US.
Bevindt zich in: Zwaag, Nederland
Levering:
Geschatte levering tussen di, 19 aug en wo, 27 aug tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:187164773896
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- MyVolts
- Type
- USB Power Cable
- Output Voltage
- 5V
- MPN
- USB46530
- Connector A
- 1.3mm Male
- Connector B
- USB Standard Type A Male
- Connection Split/Duplication
- 1:1
- Compatible Brand
- For TP-Link
- Compatible Model
- For TP-Link LS1005G
- Country/Region of Manufacture
- China
- Cable Length
- 4.9 ft
- Features
- Portable, CE certified, RoHS certified, FCC certified, Over-Voltage Protection, Short-Circuit Protection
- UPC
- 5057537770765
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: GB 429207302, IE 3433355JH, NL 826637346B01
CRN: 530388
Over deze verkoper
myVolts shop
37K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (6.887)
- r***n (35)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopItem was lost in shipment. Seller was super proactive and really kind about the whole matter even though it wasn’t their fault. Would totally buy from these folks again.
- m***b (655)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopquick delivery, tested and working, all good
- s***s (751)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoop5star eBayer thanks