De verkoper is afwezig tot 12 aug 2025. Voeg dit object toe aan uw volglijst om het te kunnen tracken.
Hebt u iets om te verkopen?

Labatt's Crystal Lager Bottle with Label. Circa 1948. Clear Glass Paper Label

2013reh001
(2553)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
C $49,99
OngeveerEUR 31,35
Objectstaat:
Tweedehands
Snel, anders bent u te laat. 1 persoon volgt dit object.
Verzendkosten:
C $22,64 (ongeveer EUR 14,20) FedEx International Economy.
Bevindt zich in: Brantford, Ontario, Canada
Levering:
Geschatte levering tussen wo, 13 aug en ma, 18 aug tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

eBay-topverkoper
Betrouwbare verkoper, snelle verzending en eenvoudige retourzending. Meer weten?- Topverkoper Plus: nieuw venster of tabblad
Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:187044762407
Laatst bijgewerkt op 14 apr 2025 21:00:06 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Tweedehands: Een object dat eerder al gebruikt werd. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de ...
Brand
Labatt's
Object Type
Bottle
Theme
Breweriana
Material
Glass
Country/Region of Manufacture
Canada
Year of Manufacture
Circa 1948

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

2013reh001

100% positieve feedback5,5K objecten verkocht

Lid geworden op feb 2013
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
5.0
Redelijke verzendkosten
4.8
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (2.720)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief