Afbeelding 1 van 9










Galerij
Afbeelding 1 van 9









NICECNC Axle Rotor Disc Brake Hub Aluminum For Yamaha Blaster YFS 200 1988-2002
AU $59,99
OngeveerEUR 33,63
of Beste voorstel
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object in de originele verpakking (indien van toepassing). De verpakking moet dezelfde zijn als degene die u kunt vinden in de winkel, tenzij het object werd verpakt door de fabrikant in een verpakking die niet bestemd is voor kleinhandel, zoals een onbedrukte doos of plastic zak. Voor de volledige gegevens bekijkt u de aanbieding van de verkoper.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Wordt niet verzonden naar Verenigde Staten.
Bevindt zich in: Guangzhou, China
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:186793117415
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- NICECNC
- Placement on Vehicle
- Rear
- Manufacturer Part Number
- Does Not Apply
- Reference OE/OEM Number
- 2XJ-25712-00-00
- Type
- Brake Disc Rotor
- Compatible Make
- Yamaha
- Compatible Model
- Blaster 200
- Country/Region of Manufacture
- China
- Finish
- Anodised
- Material
- Aluminium, 7075-Aluminum
- Processing Model
- CNC-Machined
- Quantity
- 1
- UPC
- Does not apply
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
brother2boy
99,6% positieve feedback•136K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (41.338)
- 1***o (47)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopItem as described and sent promptly
- m***k (467)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopWell built, fast delivery, awsome seller
- h***e (311)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopfitted into frame lugs correctly but were to stiff and small on the hole, I could not push the side covers on so I had to remove some of the inside material then they were fine