Afbeelding 1 van 4




Galerij
Afbeelding 1 van 4




Hebt u iets om te verkopen?
Kanexpro VGA 1x1 Extender over CAT5e/6 VGAEXTX1 EXTENDER OVER CAT5/6 WITH AUDIO
US $65,00
OngeveerEUR 56,10
of Beste voorstel
Objectstaat:
Nieuw: Overige (zie details)
Een nieuw, ongebruikt object zonder enig teken van slijtage. De originele verpakking ontbreekt of is geopend of niet langer verzegeld. Het kan een nieuw, ongebruikt object zijn met heel kleine foutjes. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor alle details en een beschrijving van de gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $7,89 (ongeveer EUR 6,81) USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Fountain Valley, California, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen do, 7 aug en ma, 11 aug tot 94104
Retourbeleid:
14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:186044558082
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- KanexPro
- MPN
- VGAEXTX1
- UPC
- Does not apply
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
Victory Via Vintage
99,6% positieve feedback•2,4K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (718)
- -***3 (68)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopThank you for your business this time. If you have another relationship, thank you very much.
- -***3 (68)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopThank you for your business this time. If you have another relationship, thank you very much.
- p***a (313)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopGreat seller, thank you