Afbeelding 1 van 7







Galerij
Afbeelding 1 van 7







Hebt u iets om te verkopen?
Nip + Fab Glycolic Acid Evening Face Pads with Salicylic and Hyaluronic
GBP 16,85
OngeveerEUR 19,48
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object in de originele verpakking (indien van toepassing). De verpakking moet dezelfde zijn als degene die u kunt vinden in de winkel, tenzij het object werd verpakt door de fabrikant in een verpakking die niet bestemd is voor kleinhandel, zoals een onbedrukte doos of plastic zak. Voor de volledige gegevens bekijkt u de aanbieding van de verkoper.
3 beschikbaar
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
GBP 14,99 (ongeveer EUR 17,33) Royal Mail International Signed.
Bevindt zich in: Birmingham, Verenigd Koninkrijk
Levering:
Geschatte levering tussen vr, 15 aug en vr, 22 aug tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:176986034788
Specificaties
- Objectstaat
- Active Ingredients
- glycolic
- Main Purpose
- natural way of exfoliating dead dull skin
- Period After Opening (PAO)
- 24M
- Skin Type
- All Skin Types
- Department
- Unisex
- Size
- 60 pads
- Color
- White
- Ingredients
- glycolic
- Body Area
- Face
- Features
- exfoliate
- Product Line
- nip fab pads
- Brand
- NIP + FAB
- Type
- Not Specified
- Volume
- 2.7 fl oz
- MPN
- SKGLYXPADS80
- EAN
- 5060236974686
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
CRN: 13037529
Over deze verkoper
clinicur
94,4% positieve feedback•20K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (3.688)
- 5***1 (755)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopparcel looked like it had been used as a football, a very tatty box, ordered GUM received lozenge so no good to me, no reply from seller so a very dissatisfied customer, never mind plenty of room in the bin for it. wish I could put 0 stars.
- 9***3 (1764)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopGreat product at a great price.
- Automatische feedback van eBay- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandBestelling voltooid - getrackt en op tijd