
Topaz Systems Inc Electronic Signature USB HSB Pad SigLite T-S461-HSB-R
US $46,99US $46,99
di, 22 jul, 12:44di, 22 jul, 12:44
Afbeelding 1 van 4




Galerij
Afbeelding 1 van 4




Hebt u iets om te verkopen?
Topaz Systems Inc Electronic Signature USB HSB Pad SigLite T-S461-HSB-R
US $46,99
OngeveerEUR 40,05
(US $46,99 / Unit)
Objectstaat:
Tweedehands
Een object dat eerder al gebruikt werd. Het object kan tekens van slijtage vertonen maar werkt nog naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat na een tijdje werd teruggebracht naar de verkoper. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van de gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Gratis USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Saint Paul, Minnesota, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen di, 16 sep en za, 20 sep tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Verkoper betaalt voor retourzending.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:167660884304
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- Topaz Systems
- Type
- Signature Pad/Stylus
- Item Height
- 0.5 in
- Model
- Topaz Systems T-S461 SigLite Slim1x5
- Connectivity
- Wired, USB
- MPN
- T-S461-HSB-R
- Item Length
- 6 in
- Item Width
- 3.6 in
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
Lamb's Plug & Play
99,4% positieve feedback•11K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Populaire rubrieken in deze winkel
Feedback verkoper (2.950)
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time
- eBay automated feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully—tracked and on time
- c***c (1)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoop“The shipping was very fast, and the vacuum cleaner is in good condition. The only thing is that it feels a bit stiff to push, it doesn’t glide as smoothly as the same model I had before. I will take it to get checked.”