Deze aanbieding is door de verkoper beëindigd op di, 15 jul om 11:01 AM omdat het object niet langer beschikbaar is.
Agilent DSOX2014A Mixed Signal Oscilloscope 100MHz-2GSa/s with 100MHz 4probes
Afgelopen
Agilent DSOX2014A Mixed Signal Oscilloscope 100MHz-2GSa/s with 100MHz 4probes
US $1.600,00US $1.600,00
di, 15 jul, 11:01di, 15 jul, 11:01
Hebt u iets om te verkopen?

Agilent DSOX2014A Mixed Signal Oscilloscope 100MHz-2GSa/s with 100MHz 4probes

periwinkleblue1613
(89)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $1.600,00
OngeveerEUR 1.370,45
of Beste voorstel
Objectstaat:
Tweedehands
IN GOOD WORKING CONDITION.
    Verzendkosten:
    US $160,00 (ongeveer EUR 137,04) USPS Ground Advantage®.
    Bevindt zich in: gunposi gyeonggido, Zuid-Korea
    Levering:
    Geschatte levering tussen do, 4 sep en di, 23 sep tot 94104
    Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
    Retourbeleid:
    30 dagen om te retourneren. Verkoper betaalt voor retourzending.
    Betalingen:
         Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:166701308927
    Laatst bijgewerkt op 17 apr 2025 10:53:35 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

    Specificaties

    Objectstaat
    Tweedehands
    Een object dat eerder al gebruikt werd. Het object kan tekens van slijtage vertonen maar werkt nog naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat na een tijdje werd teruggebracht naar de verkoper. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van de gebreken. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
    Opmerkingen van verkoper
    “IN GOOD WORKING CONDITION.”
    Brand
    Agilent
    Oscilloscope Type
    Digital Storage Oscilloscope (DSO)
    Maximum Real-Time Sampling Rate
    2 GSa/s
    MPN
    2014
    Maximum Bandwidth
    100 MHz

    Objectbeschrijving van de verkoper

    Over deze verkoper

    periwinkleblue1613

    100% positieve feedback

    Lid geworden op jun 2020
    Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

    Feedback verkoper

    Nog geen feedback