Vanwege het Amerikaanse douanebeleid moet de koper van dit object vóór levering invoerkosten betalen aan de expediteur. Meer informatie

Tige/Albero di carica- Winding Stem( 401-11 1/2")CLNR1344INS+- PUW 363 1260 1261

anastponom_4
(40)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
EUR 7,00
of Beste voorstel
Objectstaat:
Nieuw zonder label
2 beschikbaar1 verkocht
Andere mensen hebben dit gekocht. Er is er al 1 verkocht.
Verzendkosten:
EUR 15,00 Postapriority Internazionale.
Bevindt zich in: Paratico , BS, Italië
Levering:
Geschatte levering tussen di, 4 nov en do, 20 nov tot 94104
Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
De verkoper verzendt binnen 2 dagen na ontvangst van de betaling.
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:156785302466

Specificaties

Objectstaat
Nieuw zonder label: Een gloednieuw, ongebruikt en ongedragen object dat niet meer in de originele ...
Tipo
Albero Di Carica
Marca
PUW

Objectbeschrijving van de verkoper

Informatie van zakelijke verkoper

Btw-nummer: IT 04650140983
Over deze verkoper

anastponom_4

94,9% positieve feedback119 objecten verkocht

Lid geworden op sep 2024
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
4.5
Redelijke verzendkosten
4.8
Verzendtijd
4.9
Communicatie
4.7

Feedback verkoper (47)

Alle beoordelingenselected
Positief
Neutraal
Negatief
  • s***a (253)- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen maand
    Geverifieerde aankoop
    Spedizione velocissima, oggetto come descritto, venditore affidabile.
  • 6***1 (14)- Feedback gegeven door koper.
    Afgelopen 6 maanden
    Geverifieerde aankoop
    La montre est magnifique et totalement conforme aux photos et à la description. Très bons échanges avec la vendeuse. Envoi rapide et très bien emballé. Je recommande à 100 %. Merci
  • 8***9 (10)- Feedback gegeven door koper.
    Vorig jaar
    Geverifieerde aankoop
    Prodotto arrivato nei tempi stabiliti e in eccellenti condizioni come da descrizione. Venditore consigliato!
Alle feedback weergeven