Deze aanbieding is door de verkoper beëindigd op ma, 22 sep om 11:00 AM omdat het object niet langer beschikbaar is.
Was die Seele essen will. Die Mood Cure. Ross, Julia:
Afgelopen
Was die Seele essen will. Die Mood Cure. Ross, Julia:
EUR 17,80EUR 17,80
ma, 22 sep, 11:00ma, 22 sep, 11:00

Was die Seele essen will. Die Mood Cure. Ross, Julia:

druckwaren-antiquariat
(28908)
Ingeschreven als zakelijke verkoper
EUR 17,80
of Beste voorstel
Objectstaat:
Goed
Papier etwas lichtrandig, leichter Leseknick im Rücken, sonst gut erhalten. ISBN: 9783608961829
    Verzendkosten:
    EUR 6,50 Economy Int'l Versand.
    Bevindt zich in: Salzwedel, Duitsland
    Levering:
    Geschatte levering tussen vr, 31 okt en ma, 10 nov
    Bij geschatte leveringsdatums - nieuw venster of tabblad wordt rekening gehouden met de verwerkingstijd van de verkoper, de postcode van de verzendlocatie, de postcode van de bestemming, en het moment van aanvaarding. Geschatte leveringsdatums zijn ook afhankelijk van de geselecteerde verzendservice en de ontvangst van de betalingbetaling ontvangen - nieuw venster of tabblad. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
    De verkoper verzendt binnen 1 dagen na ontvangst van de betaling.
    Retourbeleid:
    Geen retourzendingen geaccepteerd.
    Betalingen:
         Diners Club

    Winkel met vertrouwen

    Geld-terug-garantie van eBay
    Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
    De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
    eBay-objectnummer:156769136563
    Laatst bijgewerkt op 07 sep 2025 09:46:31 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

    Specificaties

    Objectstaat
    Goed
    Een boek dat is gelezen, maar zich in goede staat bevindt. De kaft is zeer minimaal beschadigd (er zijn bijvoorbeeld slijtplekken), maar er zijn geen deukjes of scheuren. De harde kaft heeft mogelijk geen stofomslag meer. De boekband vertoont minimale slijtage. De meeste bladzijden zijn onbeschadigd. Er zijn weinig vouwen en scheuren en er is vrijwel geen tekst met potlood onderstreept of met een accentueerstift gemarkeerd. Er is niet in de kantlijn geschreven. Er ontbreken geen bladzijden. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
    Opmerkingen van verkoper
    “Papier etwas lichtrandig, leichter Leseknick im Rücken, sonst gut erhalten. ISBN: 9783608961829”
    EAN
    9783608961829
    ISBN
    3608961828
    Herstellungsland und -region
    DE
    Publikationsname
    Was die Seele essen will. Die Mood Cure
    Produktart
    Bücher

    Objectbeschrijving van de verkoper

    Informatie van zakelijke verkoper

    Ik verklaar dat al mijn verkoopactiviteiten zullen voldoen aan alle wet- en regelgeving van de EU.
    Btw-nummer: DE 351071605
    Aanvullende informatie:
    Druckwaren Antiquariat, Inhaber A. Losch Vor dem Neuperver Tor 1, 29410 Salzwedel Telefon: 03901/ 28 43 784 Email: druckwaren@posteo.de Webseite: www.druckwaren.net Öffnungszeiten: nach Absprache Wir nehmen an einem Streitbeilegungsverfahren vor der Verbraucherschlichtungsstelle (Universalschlichtungsstelle des Bundes - Zentrum für Schlichtung e. V., Straßburger Str. 8, 77694 Kehl, www.universalschlichtungsstelle.de) teil.

    Informatie over veiligheid en toegankelijkheid

    Over deze verkoper

    druckwaren-antiquariat

    100% positieve feedback

    Lid geworden op okt 2009
    Ingeschreven als zakelijke verkoper

    Feedback verkoper

    Nog geen feedback