Afbeelding 1 van 3



Galerij
Afbeelding 1 van 3



Hebt u iets om te verkopen?
New Factory Sealed AB 1746-HSCE SER A SLC 500 High Speed Input Module PLC
US $186,48
OngeveerEUR 160,91
of Beste voorstel
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object in de originele verpakking (indien van toepassing). De verpakking moet dezelfde zijn als degene die u kunt vinden in de winkel, tenzij het object werd verpakt door de fabrikant in een verpakking die niet bestemd is voor kleinhandel, zoals een onbedrukte doos of plastic zak. Voor de volledige gegevens bekijkt u de aanbieding van de verkoper.
5 beschikbaar
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:156768241992
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- Allen-Bradley
- Model
- 1746-HSCE
- UPC
- Does not apply
- Make
- Allen-Bradley
- MPN
- 1746-HSCE
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
UNIFIED_SOCIAL_CREDIT_CODE: 91460000MA7KFBF99L
Over deze verkoper
automic_supplier
81,8% positieve feedback•618 objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (31)
- *****- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopfast delivery
- *****- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopFast shipping and parts were brand new, thanks!
- *****- Feedback gegeven door koper.Afgelopen 6 maandenGeverifieerde aankoopSeller provided a full refund after saying "our warehouse staff told us the last stock is lost."