
DC220V Electric Energy Meter LCD Display IP51 Waterproof Remote RS485 ~
GBP 20,37GBP 20,37
vr, 08 aug, 04:30vr, 08 aug, 04:30
Afbeelding 1 van 23























Galerij
Afbeelding 1 van 23























Hebt u iets om te verkopen?
DC220V Electric Energy Meter LCD Display IP51 Waterproof Remote RS485 ~
GBP 20,37
OngeveerEUR 23,54
of Beste voorstel
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object in de originele verpakking (indien van toepassing). De verpakking moet dezelfde zijn als degene die u kunt vinden in de winkel, tenzij het object werd verpakt door de fabrikant in een verpakking die niet bestemd is voor kleinhandel, zoals een onbedrukte doos of plastic zak. Voor de volledige gegevens bekijkt u de aanbieding van de verkoper.
7 beschikbaar1 verkocht
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Wordt niet verzonden naar Verenigde Staten.
Bevindt zich in: Shenzhen, China
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
60 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:146478047179
Specificaties
- Objectstaat
- Brand
- Unbranded
- MPN
- Does not apply
- EAN
- 7307917411442
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: GB 303897391
UNIFIED_SOCIAL_CREDIT_CODE: 91440300MA5F6NQ27L
Informatie over veiligheid en toegankelijkheid
Opgelet: Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar.
Over deze verkoper
goodfeeling360
98,6% positieve feedback•158K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (40.022)
Dit object (1)
Alle objecten (40.022)
- f***5 (37)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopExcellent communication with seller ***** 😃
- _***d (751)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopI kept them in charge for 1 week the ear buds never arrived to 100%, they sound very well (I test them and put them back in charge), the translation app very easy to use. But the quality of the product is low.
- e***e (1439)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopGreat buy and seller
- p***x (2)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopI ordered the incorrect cartridges