
Various - Time Life: Swing Era: 1930-1936 2CD 30 Tracks VGC LOOK!!
GBP 2,25GBP 2,25
wo, 09 jul, 23:17wo, 09 jul, 23:17
Afbeelding 1 van 2


Galerij
Afbeelding 1 van 2


Hebt u iets om te verkopen?
Various - Time Life: Swing Era: 1930-1936 2CD 30 Tracks VGC LOOK!!
GBP 2,25
OngeveerEUR 2,58
Objectstaat:
Heel goed
Een object dat is gebruikt, maar zich nog in zeer goede staat bevindt. Er is geen schade aan de doos of de hoes. Het object vertoont geen slijtage, krassen, scheuren of deuken. De inlegvellen en boekjes bij het object zijn inbegrepen. De vhs- of dvd-hoes is inbegrepen. De instructies en de doos van het videospel zijn inbegrepen. De kartels van de diskhouder zijn onbeschadigd. De buitenkant van het object vertoont minimale slijtage. De cd of dvd blijft niet hangen bij het afspelen. De vhs-band vertoont bij het afspelen geen onduidelijke randen. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
GBP 15,00 (ongeveer EUR 17,18) Royal Mail International Tracked.
Bevindt zich in: Blakeney, Verenigd Koninkrijk
Levering:
Geschatte levering tussen ma, 11 aug en ma, 18 aug tot 94104
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:146001523746
Specificaties
- Objectstaat
- Artist
- Glen Gray & The Casa Loma Orchestra, Billy May & His Orchestra
- CD Grading
- Very Good Plus (VG+)
- Record Label
- Time Life
- Release Title
- Swing Era - 1930-1936
- Case Type
- Jewel Case: Standard
- Case Condition
- Very Good Plus (VG+)
- Inlay Condition
- Very Good Plus (VG+)
- Type
- Album
- Format
- CD
- Release Year
- 2000
- Style
- Big Band & Swing, 1930s
- Features
- Compilation
- Genre
- Jazz
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
debs963
99,9% positieve feedback•9,1K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (5.554)
Dit object (1)
Alle objecten (5.554)
- g***e (326)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopExcellent value, very well packed, promptly delivered
- 0***e (373)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopJederzeit gerne wieder, danke! Everything fine, thank you!
- eBay automated Feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully – tracked and on time
- eBay automated Feedback- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandOrder completed successfully – tracked and on time