Afbeelding 1 van 15















Galerij
Afbeelding 1 van 15















70kN 50 mm Hydraulische Kabelschere Kabelschneider Kupfer Trennschere Neu
EUR 113,68
of Beste voorstel
Objectstaat:
Nieuw
Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend en onbeschadigd object in de originele verpakking (indien van toepassing). De verpakking moet dezelfde zijn als degene die u kunt vinden in de winkel, tenzij het object werd verpakt door de fabrikant in een verpakking die niet bestemd is voor kleinhandel, zoals een onbedrukte doos of plastic zak. Voor de volledige gegevens bekijkt u de aanbieding van de verkoper.
Meer dan 10 beschikbaar
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
Verzendt mogelijk niet naar Verenigde Staten. Lees de objectbeschrijving of neem contact op met de verkoper voor verzendopties.
Bevindt zich in: Leipzig, Duitsland
Levering:
Varieert
Retourbeleid:
14 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:135923269898
Specificaties
- Objectstaat
- Herstellergarantie
- 3 Jahre
- hinweis
- nicht nach canarias versenden
- Besonderheiten ( 特点 )
- Stabile Eigenschaften
- Herstellergarantie ( 有限保修 )
- 3 Jahre ( 3年以上 )
- Produkt Typ
- Hydraulischer Kabelschneider
- Werkzeuglänge
- 60cm/23.62in
- Zustand des Artikels
- Neu
- Schnittkraft
- 70kN
- Hersteller Nummer
- Nicht zutreffend
- Material
- Gusseisen, Cr40
- Ungefähres Gewicht
- 7kg/15.43lbs
- Maximaler Durchmesser des Schneidmaterials
- 50 mm
- Note
- Do not send to the Canary Islands
- Hersteller
- No-Name
- Herstellernummer
- nicht zutreffend
- Marke
- Markenlos
- Maximaler Durchmesser des Trennmaterials
- 50 mm
- Geeignet für
- CU-, Alu- und Telefonkabel
- Produkttyp
- hydraulische Kabelschere
- EAN
- Nicht zutreffend
- UPC
- Nicht zutreffend
Objectbeschrijving van de verkoper
Informatie van zakelijke verkoper
Btw-nummer: DE 320828923
WEEE-nummer: DE91316834
UNIFIED_SOCIAL_CREDIT_CODE: 91440300MA5FBH1J88
Aanvullende informatie:
Verpackungsregister LUCID (EPR): DE5922147456858; La France de EPR:FR228715_01EVAO;La France de Numéro d'identification unique du producteur (UPIN):1640154829274
Informatie over veiligheid en toegankelijkheid
Opgelet: Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar.Waarschuwing: Gebruiken met apparatuurbescherming. Niet gebruiken op de openbare weg.Alleen gebruiken in water waar het kind kan staan en onder toezicht staat van een volwassene.Waarschuwing: Buiten bereik van kinderen houden.Te gebruiken onder rechtstreeks toezicht van een volwassene.Verwijder dit speelgoed als het kind begint te kruipen om mogelijk letsel door verstrikking te voorkomen.Dit speelgoed biedt geen bescherming.Only for huishoudelijk use.
Over deze verkoper
anicemall
99,4% positieve feedback•21K objecten verkocht
Ingeschreven als zakelijke verkoper
Feedback verkoper (4.823)
- a***s (5332)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopSchnelle Abwicklung, alles Bestens, gerne wieder. Vielen Dank.
- a***a (392)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopAll ok.. fast shipping.
- l***2 (452)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopBin mit dem Topf sehr zufrieden