Afbeelding 1 van 2


Galerij
Afbeelding 1 van 2


Hebt u iets om te verkopen?
ABBA - GOLD/ GREATEST HITS CD 1992 US
AU $7,00
OngeveerEUR 3,94
Objectstaat:
“GOOD”
Goed
Een object dat is gebruikt, maar zich in goede staat bevindt. De hoes kan licht zijn beschadigd en kan slijtplekken, krassen of scheuren vertonen. Het inlegvel en het cd-boekje zijn aanwezig. De vhs- of dvd-hoes is inbegrepen. Instructies voor videospellen zijn inbegrepen. De cd of dvd blijft niet hangen bij het afspelen. De vhs-band vertoont bij het afspelen geen onduidelijke randen. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
2 beschikbaar
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
AU $29,00 (ongeveer EUR 16,32) AU Interparcel International Standard.
Bevindt zich in: Noosaville , Queensland, Australië
Levering:
Geschatte levering tussen wo, 6 aug en ma, 18 aug tot 94104
Retourbeleid:
30 dagen om te retourneren. Koper betaalt voor retourzending Als u een eBay-verzendlabel gebruikt, wordt dit in mindering gebracht op het terugbetalingsbedrag.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:125423373215
Specificaties
- Objectstaat
- Goed
- Opmerkingen van verkoper
- “GOOD”
- Artist
- ABBA
- Non-Domestic Product
- No
- CD Grading
- Good (G)
- Record Label
- Polydor Records
- Release Title
- GOLD / GREATEST HITS
- Case Type
- Jewel Case: Standard
- Custom Bundle
- No
- Case Condition
- Very Good (VG)
- Inlay Condition
- Very Good (VG)
- Modified Item
- No
- Edition
- First Edition
- Type
- Album
- Format
- CD
- Release Year
- 1992
- Style
- 1990s
- Features
- Compilation, Import
- Genre
- Alternative ROCK, INDIE, Alternative, Blues, Pop, Rock
- UPC
- Does not apply
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
VAULT
99,8% positieve feedback•8,2K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (4.054)
- l***e (261)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopNew. Excellent quality.
- d***r (5917)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopThree obvious scratches to disc, water damage to insert ! Don't describe as like new unless so, and report flaws ! So basic. Disappointing. Will re-buy.
- 2***c (2982)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopClassic album, quick to post, thank you