Hebt u iets om te verkopen?

CHANEL VINTAGE NEW NAVY SATIN TULLE CC LOGO BOW TIE COLLAR SCARF

Chanel Closet
(948)
Geregistreerd als particuliere verkoper
Voorschriften voor consumentenbescherming die voortvloeien uit Europese consumentenwetgeving, zijn derhalve niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
US $999,00
OngeveerEUR 856,33
of Beste voorstel
Objectstaat:
Nieuw zonder label
Condition Excellent
Mensen willen dit. 20 personen volgen dit.
Verzendkosten:
Gratis USPS Priority Mail®.
Bevindt zich in: Belle Mead, New Jersey, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen di, 12 aug en za, 16 aug tot 94104
De levertijd wordt geschat met onze eigen methode op basis van onder meer de nabijheid van de koper ten opzichte van de objectlocatie, de geselecteerde verzendservice, en de verzendgeschiedenis van de verkoper. De leveringstermijnen kunnen variëren, vooral gedurende piekperiodes.
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
     Diners Club

Winkel met vertrouwen

Geld-terug-garantie van eBay
Ontvang het object dat u hebt besteld of krijg uw geld terug. Meer informatieGeld-terug-garantie van eBay - nieuw venster of tabblad
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:125040476320
Laatst bijgewerkt op 28 jun 2022 19:03:41 CESTAlle herzieningen bekijkenAlle herzieningen bekijken

Specificaties

Objectstaat
Nieuw zonder label
Een gloednieuw, ongebruikt en ongedragen object dat niet meer in de originele verpakking zit of waarvan verpakkingsmateriaal ontbreekt (bijvoorbeeld de doos of zak). De labels hangen niet meer vast aan het object. Schoenen (die geen teken van slijtage vertonen) zonder de originele schoendoos vallen onder deze categorie. Alle staatdefinities bekijkenwordt in nieuw venster of op nieuw tabblad geopend
Opmerkingen van verkoper
“Condition Excellent”
Pattern
Solid
Character
Chanel
Color
Blue
Material
Silk
Fabric Type
Silk
Accents
Bow
Vintage
Yes
Brand
CHANEL
Department
Women
Type
Tie Collar
Style
Bow tie
Theme
Chanel
Features
BOW
Season
Fall, Spring, Summer, Winter
Country/Region of Manufacture
France
Character Family
CHANEL classic
UPC
Does not apply

Objectbeschrijving van de verkoper

Over deze verkoper

Chanel Closet

100% positieve feedback872 objecten verkocht

Lid geworden op jul 2000
Reageert meestal binnen 24 uur
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Welcome to my eBay Store Chanel Closet. Please add me to your list of favorite sellers and visit often.Thank you for your business.

Gedetailleerde verkopersbeoordelingen

Gemiddelde van de afgelopen 12 maanden
Nauwkeurige beschrijving
4.9
Redelijke verzendkosten
4.8
Verzendtijd
5.0
Communicatie
5.0

Feedback verkoper (408)

Alle beoordelingen
Positief
Neutraal
Negatief