Afbeelding 1 van 2


Galerij
Afbeelding 1 van 2


Hebt u iets om te verkopen?
Scooby-Doo Goes Hollywood (VHS, 1997, Clam Shell)
US $2,00
OngeveerEUR 1,72
of Beste voorstel
Objectstaat:
Heel goed
Een object dat is gebruikt, maar zich nog in zeer goede staat bevindt. Er is geen schade aan de doos of de hoes. Het object vertoont geen slijtage, krassen, scheuren of deuken. De inlegvellen en boekjes bij het object zijn inbegrepen. De vhs- of dvd-hoes is inbegrepen. De instructies en de doos van het videospel zijn inbegrepen. De kartels van de diskhouder zijn onbeschadigd. De buitenkant van het object vertoont minimale slijtage. De cd of dvd blijft niet hangen bij het afspelen. De vhs-band vertoont bij het afspelen geen onduidelijke randen. Bekijk de aanbieding van de verkoper voor de volledige details en een beschrijving van gebreken.
Oops! Looks like we're having trouble connecting to our server.
Refresh your browser window to try again.
Verzendkosten:
US $6,00 (ongeveer EUR 5,15) USPS Ground Advantage®.
Bevindt zich in: Sanger, California, Verenigde Staten
Levering:
Geschatte levering tussen wo, 13 aug en za, 16 aug tot 94104
Retourbeleid:
Geen retourzendingen geaccepteerd.
Betalingen:
Winkel met vertrouwen
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor deze aanbieding.
eBay-objectnummer:116696115964
Specificaties
- Objectstaat
- UPC
- 0014764137834
Over dit product
Product Information
Scooby thinks he's a movie star, and he even gets an outfit to match. The only problem is that no one else thinks he's a star. Lots of comic fun.
Product Identifiers
UPC
0014764137834
eBay Product ID (ePID)
3128137
Product Key Features
Genre
Children's & Family
Edition
Clam Shell
Movie/TV Title
Scooby-Doo Goes Hollywood
Signal Standard
NTSC
Sub-Genre
Animation/Anime
Additional Product Features
Format
Vhs
Display Format
Clam Shell
Film Country
USA
Release Date
19971021
Objectbeschrijving van de verkoper
Over deze verkoper
ERIK'STREASURES&MORE
97,6% positieve feedback•1,1K objecten verkocht
Geregistreerd als particuliere verkoperDus de consumentenrechten die voortvloeien uit EU-wetgeving voor consumentenbescherming zijn niet van toepassing. eBay-kopersbescherming geldt nog steeds voor de meeste aankopen.
Feedback verkoper (386)
- s***s (1496)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopA+ seller
- e***r (1063)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopGreat Seller! Thank you!
- o***m (409)- Feedback gegeven door koper.Afgelopen maandGeverifieerde aankoopGreat product, fast shipment, highly recommended, A++++++++